Paulina’s-Place.Blogspot.Com

Od dawna myślałam o przeniesieniu swojej ‘blogowej działalności’ na blogspot.com . W końcu zebrałam siły i ruszam z nowym blogiem !
Nowy blog będzie kontynuacją ChaosKontrolowany.Wordpress.Com , z którego powoli się wyprowadzam. Nowego bloga chcę poświęcić w większości na swoje własne stylizacje, poza tym pojawią się tam moje najnowsze zakupy, ciekawe zdjęcia z dnia codziennego oraz może trochę inspiracji. Mój styl się nie zmienia, zmienia się jedynie forma prowadzenia bloga.

Potrzebuję zacząć wszystko od początku, a Paulina’s-Place.Blogspot.Com będzie tak jakby czystą kartką, którą po kolei będę wypełniać.

ZAPRASZAM !

P.S. Na polskim rynku obuwniczym pojawił się bardzo ciekawy sklep online. Będziecie w nim mogli znaleźć szeroki zakres produktów, począwszy od klapków i sandałów, aż po śniegowce i kozaki. Wysokiej jakości asortyment, znane marki i atrakcyjne ceny. Tutaj każdy znajdzie dla siebie buty – sklep internetowy jest bardzo profesjonalny i oferuje obuwie na każdą kieszeń. Czasem trafiają się okazje jak przesyłka gratis i inne promocje.

Advertisements

4 thoughts on “Paulina’s-Place.Blogspot.Com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s