There is nothing to say, so dream on

Zdjęcia jeszcze słoneczne i wakacyjne. Teraz za oknem robi się ciemno, zimno i nieprzyjemnie. W powietrzu czuć nadchodzącą jesień. Jeśli chodzi o zdjęcia, na sobie miałam uroczą sukienkę w groszki, do której założyłam ulubione dodatki w postaci czerwonej chustki i naszyjnika. Na stopach wygodne sandałki, z którymi tak ciężko będzie się rozstać na te kilka miesięcy. Teraz zastąpią je jesienne obuwie i niezastąpione tenisówki.

+Nadal proszę o głosy tutaj;)

fot. Ewelina

dress, necklace – f&f; sandals – no name; ring – allegro

fot. me

Advertisements

37 thoughts on “There is nothing to say, so dream on

  1. Świetnie wygląda ta chustka :) Pamiętam, nosiło się takie za młodu, chyba na wszelkie możliwe sposoby…Sukienkę chętnie bym przygarnęła, ostatnio bardzo podobają mi się groszki, zwłaszcza w tak uroczym wydaniu :)

  2. I will be extremely new at all to the internet and required to review this subject. Thought it absolutely was an excellent article very well written and helpful. I am going to definitely be returning to your internet site to read more articles when i loved this one..

  3. For me personally its a truely good perspective. I meet those who rather say whatever they suppose others wish to hear. Good and well written! I am going to come back to your internet site certainly!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s