Fall is coming!

Korzystam z ostatnich letnich promieni słońca, poszukuję jesiennych inspiracji i kompletuję szafę na nowy sezon. Jeśli chodzi o jesienne kolekcje spodobały mi się norweskie wzory, ubrania w kolorze czerwieni, zwierzęce motywy, zgaszone barwy (szarość, beż, khaki), worker boots, styl militarnyramoneski z futrzanym kołnierzem. Poza tym usta pomalowane cielistą szminką. Jesień zapowiada się obiecująco!;) Na zakończenie dodam, że jeśli chcecie być informowani na bieżąco o nowych postach, zapraszam na facebook’a. Znajdziecie tam również ciekawe sesje, nowe kolekcje i zdjęcia, które mnie inspirują.

fot. Ewelina

cardigan, t-shirt, bag, shoes – f&f; bow – h&m; pants – diy

+ shop update!

Advertisements

53 thoughts on “Fall is coming!

  1. Praktycznie każdy dzień zaczynam od przeglądu blogów szafiarskich, w tym od jakiegoś czasu zaglądam na Twojego. I wiem, można napisać ‘jak coś Ci się nie podoba, to po prostu nie wchodź’, ale to co chcę napisać, nie ma być jakimś zarzutem w Twoją stronę, a po prostu konstruktywną krytyką, bo widać, że fajna z Ciebie dziewczyna i masz potencjał ;) Przechodząc do sedna – od dłuższego czasu większość Twoich outfitów jest strasznie monotonna, mam wrażenie, że każdy dodany post jest kalką poprzedniego, podobnie zresztą jak notki w stylu ‘korzystam ze słońca, wyleguję się na kocu w ogrodzie, spotykam się z przyjaciółkami i szukam jesiennych inspiracji’ Ciągle to samo, zaczyna wiać nudą ;)

  2. Ania: wiesz co, ja też ostatnio zauważyłam u siebie taką przypadłość, że noszę te same rzeczy podobnie zestawione. to wszystko przez lato, wakacje.. nie mam potrzeby specjalnego strojenia się i wymyślania różnorodnych zestawów. ale nadchodzi nowy sezon, chcę wyeliminować monotonność i wprowadzić w swoje zestawy więcej świeżości;)

  3. kiedy nowy post? miałaś dodać zestaw w sukience i kobaltowych szpilkach ;>

  4. skoro posty będą rzadziej dodawne (swoją drogą, jak można jeszcze rzadziej? ;> :D) tooo może przez czas do 1 września (łącznie z pierwszym) zrób wszystkim tę przyjemność i dodawaj posty codziennie, tak na zapas :D

  5. Melody: nowy post najprawdopodobniej jutro;) zestaw w sukience i szpilkach na pewno się pojawi, mam już przygotowane zdjęcia. ale wcześniej opublikuję posta z środowych zakupów;)

    Mona: znudziło mnie już codzienne dodawanie nowych postów.. ale aktualizowanie bloga co 3/4 dni to wcale nie tak rzadko;)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s