Chaos kontrolowany waszym okiem – konkurs City Hell

Z przyjemnością ogłaszam pierwszy konkurs na moim blogu! ;-) Organizatorem tego i 19 innych konkursów na wybranych blogach szafiarskich jest outlet City Hell, który oferuje odzież i obuwie takich marek jak: Zara, Next, Mango, Vila, Lee, Only, Sisley, Bershka, Stradivarius, 4 You, Sisters Point, Puma i wiele innych.

Konkurs trwa trzy dni. Od 11 do 13 października do godziny 15:00. Czasu jest niewiele, dlatego warto się pośpieszyć, a jest o co walczyć!

Nagrodą są ubrania lub buty o wartości 150-200 zł. Osoba, która wygra konkurs ma możliwość wyboru nagrody z udostępnionej przez City Hell galerii. Pamiętajcie, że może się zdarzyć sytuacja, w której nie będzie odpowiedniego rozmiaru wybranego ubrania lub butów – wtedy będziecie musieli wybrać coś innego. Nagroda będzie wysłana do zwyciężczyni pocztą. Jest również możliwość odebrania nagrody w jednym z salonów City Hell. Lokalizacja sklepów dostępna jest na tej stronie.

Wymyślcie własną interpretację hasła: “chaos kontrolowany”. Pomysły zaprezentujcie na sobie. Zdjęcia przedstawiające stylizację wysyłajcie na maila paula7145@buziaczek.pl z dopiskiem “Konkurs City Hell”. Najciekawszy pomysł wygrywa!

W mailu proszę również podać imię i nazwisko lub nick i adres bloga, tak abyście nie pozostawali anonimowi.

We wtorek 13 października po południu ogłoszę zwycięzcę i najlepsze zdjęcie przedstawiające stylizację opublikuję na blogu.

O całej konkursowej akcji możecie dokładniej przeczytać na blogu organizatora konkursu – Outlet blog. Już jutro rozpoczyna się kolejny konkurs, tym razem u Blu. Zapraszam!

Advertisements

12 thoughts on “Chaos kontrolowany waszym okiem – konkurs City Hell

  1. Panterka to zdecydowanie mój ulubiony wzór i dla mnie nigdy nie będzie passe :D Wiesz może ile ta koszulka kosztuję? Bo w Stradivarius’ie będę dopiero 21 października. Mam nadzieję, że jeszcze będzie. A tak poza tym to świetnie wyglądasz w nowych włosach.

  2. świetny temat na konkurs :) życzę powodzenia heh ..
    bo ogłoszenie wyników wcale nie jest takie proste ..

  3. ahh i wish i can read this ! oh just want to tell you that the look below is so gorgeous ! have a nice day :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s